Vēja turbines

Starp citiem alternatīviem enerģijas avotiem, vēja enerģija piedāvā patērētājiem iespēju iegūt savas vajadzības zaļās enerģijas” tieši no dabas. Mēs piedāvājam vēja enerģijas risinājumus, kas ir piemēroti izmantošanai Baltijas un Skandināvijas privātajiem patērētājiem un maziem, lai apmierinātu lietotāju vajadzības. Sadarbībā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda un KPFI, mēs veicām iepriekšēju izpēti un patentēšanas pilnīgi jaunu risinājumu vēja enerģijai.

Vertikālās vēja turbīnai ir liela priekšrocība ar savu:    drošību,   zems ātrumu,   zems trokšņu līmenis mazāk nekā 40 dBuz,    darbojas mainiga vēja plūsmā, var montét uz ēku jumtiem.

Tas ir svarīgi blīvi apdzīvota vietas. Rada iespēju uzstādīt vēja turbīnas ciematos, pilsētas utt. tur, kur propellera vēja turbīnu uzstādīšana izrādās neiespējama vai propellera vēja turbīnu neefektiva lietošanai. Vertikālās vēja turbīnas augsta blīvuma zonās ir estētiskas- nedzirdamas, neuzkritošas.

Attiecībā uz lielajiem klientiem mēs piedāvājam 150 600kWhorizontālās vēja turbīnas Dānijā un Vācijā. Vējdzirnavas ir labā stāvoklī tiek piedāvātas, jo mainījas kurs lielajām valstu dotāciju programmams līdz divām vēja turbīnam uz 3mw. Produkti stráda uz doto mementu, uzstādīti  ’90‘gados, regulāri apkalpoti.

                    _MG_0043_2

 

Ja ir interese vēja vai citu alternatīvo enerģijas avoti, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem mēs atradīsim risinājumu jūs iecerēm!

e-mails: info@greener-energy.lv 
mob. +371 27406095