Salmu siltumizolācija

Salmu paneļa cena 120eur/m2

Cenā ietilpst:

  • Koka konstrukcija 300x1200x3000
  • Preseti salmi ar blīvumu 120bari
  • no ārpuse un iekšpuses apšūts ar kokšķiedru plātni
  • Tilpummasa [kg/m3] – 45–66
    Siltumvadītspēja λ [W/(m∙K)] – 0,06

    Salmu ķīpu ēka pirmo reizi tika izstrādāta Amerikā laikā 1800, un tā ir tehnoloģija, kas strauji iegūst popularitāti šodien. Būvēt ēku ar salmu ķīpām ir viegli, lēti un jautri. Tas ir arī veids, kā veicināt ēku energoefektivitāti uzlabošanas. Parasto būvniecības metožu izmantošana patērē milzīgu daudzumu enerģijas. Savukārt salmi ir dabīgs materiāls, kuru mēs pašlaik ražojam tā pārpalikumu pietiekams, lai izveidotu tūkstošiem māju katru gadu. Salmu ķīpas nodrošina labu siltumizolāciju, sasniedzot siltuma ietaupījumu līdz pat 75% salīdzinājumā ar tradicionālo mūsdienu māju. Salmu ķīpu sienas ir ar lielisku nestspēju, un ir diezgan piemērots divstāvu māju.

 
8
iemesli, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot savu nākamo māju ar salmu ķīpām:

1. Energoefektivitāte.

Labi būvēts salmu ķīpas mājas var ietaupīt jums līdz 75% no apkures un dzesēšanas izmaksas.

 

2. Skaņas izolācija

Salmu ķīpu sienas nodrošina teicamu skaņas izolāciju un ir izcila sienu sistēma mājas īpašniekiem, kas vēlas bloķēt skaņas, kas rodas satiksmes, lidmašīnu un pilsētas trokšņu dēļ.

 

3. Ugunsizturība.

Salmu ķīpu mājās ir aptuveni trīs reizes augstāka ugunsizturības nekā parastās mājās. Bieži ķīpās ir ierobežots skābeklis, kas savukārt samazina liesmas.

 

4. Ilgmūžība.

Salmu ķīpas materiāls ir ilgmūžīgāks pretēji mums zināmiem materiāliem kā minerālvate( pēs somu datiek līdz 25 gadiem var kalpo) vai putupolistirols( šim materiāls pēc ražotaju inforācijas var kalpot līdz 50 gadiem).Pareizi celtām salmu ēkām materiāls kalpo pat 500 gadus( dati ir ņemti no prakses, jo tādas ēkas ir jau 1800. gadā celtas un pierādījušas savu ilgmūžību un ekoloģiskumu).
5. Atbildība pret vidi.

Ēka ar salmu ķīpām palīdz planētai daudzos veidos. Piemēram, salmi ir atkritumu produkts, kas ir vai nu jāsadedzina vai jākompostē stāvošā ūdenī. Izmantojot salmus, nevis to likvidējot, mēs samazinām vai nu gaisa piesārņojuma vai ūdens patēriņu, kas labi ietekmē vidi kopumā.

 

6. Dabīgie materiāli

Salmu izmantošana kā izolāciju nozīmē, ka standarta izolācijas materiāli ir noņemti no mājām. Standarta stikla vates izolācijā ir formaldehīds, kas ir kancerogēni. Salmu ķīpas sienas arī novērš saplākšņa izmantošanu sienām. Saplāksnī ir neveselīgas līmes, kas var izdalīties gāzes veidā laika gaitā.
7. Estētika

Nav nekas tik nomierinošs un skaists kā salmu ķīpu sienu mājās.
8. Samazināts koka patēriņš

Nodrošinot sienu būvniecību ar salmu ķīpām tiek saudzēti mežu un koka resursi.

 

Lai izveidotu savu māju no salmu ķīpām
Apsverot to, vai veidot savu salmu ķīpu mājās, jūs, tāpat kā daudzi citi var, uzdodot jautājumu:

„Vai ir iespējams izveidot savu salmu ķīpas mājās?”. Atbilde ir JĀ. Ja Jums ir racionālas un ir fiziskās spējas pacelt nepieciešamos materiālus Jūs varat izveidot savu salmu ķīpu māju paši. Pirmkārt un galvenokārt jums ir pārliecībai, ka jūs varat pabeigt visu procesu no sākuma līdz beigām. Vienkārši zināt, kā veidot salmu ķīpu siena ir nepietiekami. Jums ir nepieciešams zināt ne zināt kā tiek veidota katru daļā no savas jaunās mājas, bet arī kādā secībā to darāms.

Zvaniet mums un jautājiet: +371 27141487  vai rakstiet info@greener-energy.lv

12

7end4

unnamed7